Dommere

 

Navn E-post Sted Emne
Øyvind Brenno brevind@online.no Gol Løshund / ettersøk ferskspor
Marit Aaslie Brenden kbrenden@bbnett.no Hedalen Bandhund / ettersøk blod og ferskspor
Sverre Høyvik sverre@harvehaugen.no Slidre Bandhund / ettersøk ferskspor
Knut Jørstad knjorsta@start.no Rogne Løshund / ettersøk  blod og ferskspor
Arne Løland arne.loland@privat.alb.no Aurland Ettersøk blod og ferskspor
Magnus Løvhaug magloevh@online.no Aurdal Bandhund / ettersøk blod og ferskspor
Rune Olsen rune.olsen@n2u.no Rogne Løshund / ettersøk ferskspor
Jan Halvorsen jan.halvorsen@datametrix.no Lommedalen Løshund / ettersøk ferskspor
Kjell Skattebo - Heggenes Ettersøk blod og ferskspor
Oddbjørn Skauerud skaueru@online.no Fagernes Bandhund / løshund / ettersøk  blod og ferskspor
Svein Strandbråten svein@strandbraatenanlegg.no Begnadalen Løshund / ettersøk ferskspor
Ivar Jonny Søndrol ivarsond@online.no Vang  i Valdres Ettersøk blod og ferskspor
Øystein Sørbøen magnsoe@online.no Ål Løshund / ettersøk  blod og ferskspor
Bjørn Sørumshaugen - Fagernes Bandhund / ettersøk ferskspor
Rune Østgård elghunden@c2i.net Ål Bandhund / løshund / ettersøk ferskspor
Kjell Arne Brenden kbrenden@bbnett.no Hedalen Løshund
Nub Arild Østenfor n.oesten@online.no Nesbyen Løshund / ettersøk ferskspor
Oddmund Bråten - Torpo Løshund / ettersøk ferskspor
Øyvind Jordet yvjordet@bbnett.no Hedalen Løshund / ettersøk ferskspor